Hakkımızda

Dolphin İş Merkezi

DOLPHIN İş Merkezi, ANKARA İli Etimesgut İlçesi Eryaman Evleri içerisine konuşlu, yaklaşık 21.000 m2 kapalı alan ve 800 araçlık otoparkı bulunan, 12 Kasım 2005 tarihinden itibaren faaliyet gösteren, bünyesinde insan yaşamını destekleyici ve özendirici mal ve hizmetlerin arz edildiği sektörlerin faaliyette bulunduğu bir ticari organizasyondur.

Müşterileri için ; özel ve kamu kurumları ile koordine kurarak, üzerine düşen “sosyal sorumluluk” projelerini ve ihtiyaç duyulan etkinlikleri yapan, çevresine ve ziyaretçilerine “varlığı ile moral desteği sağlayan” bir bölge dinamiğidir.

Son yıllar da gelişen “kent kültürü” paralelinde insan ihtiyaçları ve karşılama şekilleri de değişim göstermektedir. Bu yüzden günlük yaşamımız da Alışveriş Merkezleri’nin önemi kaçınılmaz olmaktadır. İhtiyaçların tek çatı altında giderildiği, alış-veriş sonrası hizmetlerin devamlılığının olması vb. avantajlar DOLPHİN AVM’ nin etkinliğini arttırmaktadır.

DOLPHİN İş Merkezi nin yakın çevresinde 10.000 Adet Konutun bulunduğu ve yaklaşık 40.000 – 50.000 İnsanın yaşadığı bilinmekte olup bu nüfusun AVM ye yürüme mesafesinde olması sebebiyle de AVM nin önemini bir arttırmıştır.DOLPHİN  İş Merkezi Özel Güvenlik hizmeti ile, müşterilerinin güvenli bir şekilde AVM de alışveriş yapmaları ve vakit geçirmelerini güvenli hale getirmekte, Çocukların aileleri yanlarında olmadan da burada rahatça ihtiyaçlarını görmelerini sağlanmaktadır.

DOLPHİN İş Merkezi Bünyesinde bulundurduğu 95 Adet İşyeri, 1 adet Banka , 8 adet Banka ATM Cihazı, PTT, , Süpermarket,, Spor Merkezi ve Eczane gibi İşletmelerle ilgi odağı olmuş ve daha uzaklardan müşteri çekerek cazibe merkezi haline gelmiştir.
Tüm ziyaretçilerimize keyifli alışverişler dileriz…